• Znajdź Partnera w Swoim biznesie

  Umieść reklamę swojego przedsiębiorstwa na naszym Portalu.
  Darmowa promocja Twojej firmy lub usługi w internecie. Kliknij poniżej.
  Przejdź
 • Zbuduj z Nami Swój Sukces

  Oferta Firmy EMMU B2B Bank Polska obejmuje bazy danych B2B. Nasze zasoby pozwolą Państwu sprawnie zrealizować każdą akcję marketingową.ZakupWięcej
 • Biznesowe Bazy Danych Firm

  Szukasz sprawdzonej bazy firm, skorzystaj z naszej oferty. Kompaktowe bazy firm na miarę Twoich potrzeb. Bieżąca aktualizacja baz B2B.ZakupWięcej
 • 1
 • 2
 • 3

Biznesowe Bazy Danych Firm B2BWitamy w sklepie z bazami danych EMMU B2B Bank Polska. Kupisz u nas bazy danych firm polskich, z dużą liczbą rekordów oraz niską ceną. Oferujemy duże rabaty dla nowych firm. Dla stałych klientów atrakcyjne kupony. Zakup bazy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Z nami zbudujesz swój sukces.

 

Bazy danych firm - b2b

Oferujemy róznorodne bazy binesowe uporządkowane w sposób elastyczny w zakresie doboru kryteriów i profilu firmy.

 

Szczegółowe adresy

Oferowane bazy zawierają dokładne dane adresowe. Pozwala to z precyzją dotrzeć do klienta jako przyszłego partnera w biznesie. .

 

Zakres danych

W zbiorach posiadamy szeroki zakres danych firm, telefony, maile, nr PKD, rodzaj wykonywanej działalności gospodarczej.

 

Aktualizacja danych

Aktualizację przeprowadzamy na bieżąco stale powiększając nasze zasoby.

image
 

Dodaj Reklamę Swojej Firmy

Bądź widoczny dla innych, dodaj bezpłatnie wizytówke swojej firmy do naszego katalogu przejdź do zakładki z reklamami.

 

Personalizacja Układu Rekordów

Baza jest tak skonstruowana, że pozwala łatwo przeprowadzić masowe adresowanie listów, kopert, stosowanie kodów kreskowych.

 

Atrakcyjne promocje i rabaty

Naszym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty oraz okresowe promocje i wyprzedaże.

 

Bazy na indywidulne zamówienie

Realizujemy bazy danych na indywidualne zamówienie klienta. Przeprowadzamy indywidualną wycenę dla klienta.

 

Strona pod komórki. Strona automatycznie dopasowuje się do urządzenia.

image

Dołącz do grupy naszych klientów już teraz.

Dla naszych klientów oferujemy projektowanie oraz wydruk ulotek, plakatów, bannerów, roll up'a w atrakcyjnych cenach. Możesz również zlecić kolportaż ulotek na terenie Trójmiasta i okolic. Współpracując z nami otrzymujesz atrakcyjne ceny i solidność wykonanej usługi. Cennik usług projektowania zależy od formatu ulotki i jakości dostarczonych materiałów. Wydruk i kolportaż zależny jest od formatu i ilości egzemplarzy. Ofertę kierujemy zarówno do małych jak i dużych firm. Z nami odniesiesz sukces.

Idealne Połączenie

Kilkuletnia współpraca z Najlepszymi pozwoliła stworzyć dla Państwa doskonałe połaczenie. Nasze bazy danych firm i system mailingu - B2Bmail. 
Zapewniamy wszystko co potrzebujesz aby wysyłać efektywne mailingi. 

 • Oferujemy pomoc w stworzeniu szablonu newslettera lub mailingu. 
 • Dostępne ceny płacisz tylko za to co wysyłasz
 • Narzędzia do raportowania skuteczności wysyłek
Dodaj Reklamę >>
W naszym serwisie jest: 200 ogłosz.
1 Wyszukaj ogłoszenie
2 Skontaktuj sie z kontrahentem.
3 Zrób dobry interes.

Regulamin Sklepu

Regulamin sklepu obowiązuje zarówno Sklep jak i jego Klientów w chwili zawarcia umowy sprzedaży.

Sklep internetowy działa pod adresem internetowym wwww.b2bbank.pl, prowadzony jest przez firmę Emmu z siedzibą w Gańsku ul. Wyzwolenia 29c/11, NIP 584-138-767-878, REGON 221714702.

I Warunki ogólne: 

 1. Regulamin określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży online produktów w postaci baz danych (zwanych dalej: „Produkt”) przez sklep internetowy działający pod adresem internetowym www.b2bbank.pl. (zwanym dalej: „Sklep”).
 2. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym b2bbank.pl jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.
 3. Poprawne korzystanie ze Sklepu wymaga posiadania przez Klienta: dostępu do Internetu, poprawnie skonfigurowanej przeglądarki internetowej akceptującej pliki typu cookie - do wyboru przez klienta: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome czy Opery oraz czynne i poprawnie skonfigurowane konto poczty elektronicznej.

 II Przyjęcie zamówienia:

 1. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez adres strony internetowej www.b2bbank.pl .
 2. Zamówienia realizowane są w dni robocze w godzinach 9.00-17:00.
 3. Aby skorzystać z oferty Sklepu należy wejść na adres strony www.b2bbank.pl i wybrać określony Produkt za pomocą przycisku „kup”.
 4. Po odznaczeniu wybranego Produktu, celem złożenia zamówienia, należy dokonać rejestracji Klienta. Rejestracja jest bezpłatna i odbywa się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie Sklepu.
 5. Podczas rejestracji należy podać poprawne i prawdziwe dane, w przeciwnym wypadku zamówienie może być niezrealizowane. Należy również zaakceptować warunki handlowe i zasady zwrotów, co jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.  
 6. Następnie należy ustalić login i hasło, co jest niezbędne do dokonania zakupu online w Sklepie.
 7. Po odznaczeniu wybranego Produktu oraz podaniu wymaganych danych przez Klienta na stronie internetowej Sklepu zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia oraz forma zapłaty poprzez system:
 1. PAYPAL - Przy płatności w tym trybie Klient jest przenoszony do strony z płatnościami online celem dokonania przelewu.
 2. Przelew - Przy płatności w tym trybie na adres e-mail podany przez  Klienta przy rejestracji zostaje wysłana faktura pro-forma z siedmiodniowym terminem płatności. 
 3. Na podany przez Klienta przy rejestracji adres e-mail jest wysyłana informacja o zawartej transakcji.

 III Realizacja zamówienia i reklamacje:

 1. Realizacja zamówienia następuje do 48 h po zaksięgowaniu kwoty na rachunku firmy Emmu, jeżeli zapłata nastąpiła z pominięciem systemu płatniczego Paypal np. przelewem
 2. Zakupione Produkty są udostępniane dla kupującego automatycznie po opłaceniu zakupu za pośrednictwem sytemu Paypal.
 3. Zakupione produkty przeznaczone są tylko na potrzeby własne podmiotu dokonującego zakupu, a nabyte dane czy ich część nie mogą być przekazywane osobom trzecim  lub rozpowszechniać w inny sposób tym bardziej odsprzedawane.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy w razie braku zapłaty o czym Klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną w terminie 7 dni licząc od dnia upływu terminu płatności faktury pro-forma.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na błędnych informacjach o cenach lub stanie towaru, jak i również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez Klienta w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.
 6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.
 7. Sprzedający informuje, iż produkty wystawione w sklepie w postaci baz danych, są bazami danych statycznymi, przygotowanymi w oparciu o ogólnodostępne dane, bez potwierdzenia w drodze wywiadu telefonicznego. Ich aktualność, w zależności od kryterium wyszukiwania i specyfiki reprezentowanej przez podmioty działalności, wynosi 75-95%.
 8. Ewentualne reklamacje zakupów należy zgłaszać w ciągu 7 dni w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./%22">
 9. Zgłaszając reklamację należy podać login Klienta, jego nazwę  oraz numer zamówienia czy faktury. 

VI Postanowienia końcowe: 

 1. Firma Emmu zastrzega sobie prawo do zmiany cen Produktów oferowanych na stronie www.b2bbank.pl. Zmiana cen nie dotyczy zamówień, które posiadają status „w realizacji”. Sprzedający może w każdej chwili wycofać dany produkt z oferty bez podawania przyczyny.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany swojej oferty oraz treści niniejszego regulaminu.
 3. Sklep ma prawo do przeprowadzania czasowych promocji baz i kierowania ich do określonej grupy użytkowników.
 4. Termin i data rozpoczecia i zakończenia promocji, ustalane są każdorazowo przez sklep i podawane do publicznej widomości na stronie.
 5. Regulamin w zmienionym brzmieniu stosuje się w stosunku do zamówień złożonych po opublikowaniu zmian.

Opinie Naszych Klientów

 • Witam serdecznie. Usługi oferowane przez firmę można określić krótko: Solidne i rzeczowe podejście do klienta. Nieszablonowe rozwiązania. Ogólnie jestem zadowolona ze współpracy. Z czystym sumieniam polecam. imageAgnieszkaWłaścicielka
 • 1
 • 2

Emmu B2B Bank Polska

Bazy Danych Firm Sklep Internetowy
call center

W przygotowaniu i dostarczaniu marketingowych baz danych dla biznesu posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Jest to obecnie jeden z naszych produktów wiodących.

Oferta EMMU B2B Bank Polska obejmuje sprzedaż odpowiednio przygotowanych baz danych firm. Doskonała znajomość rynku pozwoliła nam dokonać odpowiedniej selekcji baz aby spełnić Państwa oczekiwania do przeprowadzania akcji marketingowych.

Bazy Danych Firm są na bieżąco aktualizowane. Dla naszych klientów staramy się zapewnić atrakcyjne rabaty.